Konkurs

Pokaż, że Gaming to Twoje przeznaczenie!
Napisz, narysuj lub nagraj i pokaż nam, jakim jesteś Gamerem!

I miejsce

Z170A Gaming M5 + myszka SteelSeries Kinzu V3


Nagrodą główną w konkursie jest MSI Z170A M5. To płyta oparta na wysokiej jakości podzespołach, oznaczona certyfikatem Military Class 5. Oprócz wsparcia nowych procesorów Intel Skylake oraz pamięci DDR4 znajdziemy w niej standard USB 3.1 (porty zarówno typu A jak i C), SATA Express, coraz dwa sloty M.2 (oba dyski mogą działać w trybie RAID). To płyta szczególnie przeznaczona dla graczy, w związku z tym znalazło się w niej parę dodatków skierowanych właśnie do Was, w tym między innymi:


• dedykowany port PS2 (Gaming Device Port),

• szybki LAN (Turbo LAN razem z technologią LAN Protect),

• dźwięk wysokiej jakości (Audio Boost 3 - izolowane strefy audio na PCB, ochrona przed zakłóceniami, wzmacniacz audio czy wysokiej jakości podzespoły i pozłacane porty mini-jack)

• łatwe podkręcanie za pomocą technologię Game Boost (jedno kliknięcie w Click BIOS lub obsługa za pomocą aplikacji MSI Gaming APP).


Dokładną specyfikacje techniczną możecie zobaczyć tutaj.


Dodatkowo w ramach nagrody głównej zwycięzca konkursu otrzyma mysz SteelSeries Kinzu V3. To najnowsza 3 generacja serii myszek od SteelSeries. W najnowszej edycji znajduje się zawodowej klasy sensor optyczny o czułości maksymalnej 4000 DCPI oraz wytrzymałe przełączniki pod przyciskami o żywotności 10 mln kliknięć. Uniwersalny kształt będzie pasować do dłoni zarówno lewo- jak i praworęcznej.II miejsce

Słuchawki SteelSeries Siberia V2 + myszka SteelSeries Kinzu V3


Nagrodą za drugie miejsce w konkursie są słuchawki SteelSeries Siberia V2 zoptymalizowane pod kątem profesjonalnej rozgrywki dla najbardziej wymagających użytkowników. Słuchawki wyposażone są w mikrofon pracujący na paśmie przenoszenia 18 Hz - 28000 Hz o czułości 112 dB oraz mikrofon pracujący na paśmie przenoszenia 50 Hz - 16000 Hz o czułości 38 dB. Słuchawki okryte są miękką wyściółką skóropodobną tłumiącą dźwięk z otoczenia oraz chowany mikrofon w słuchawce. Wyciągany mikrofon z lewej słuchawki łatwo ustawić wedle własnych preferencji lub schować go czyniąc go praktycznie niewidocznym. Podłączenie słuchawek kablem z wtyczką jack 3.5 mm.


Ponadto w ramach drugiego miejsca uczestnik który zajął drugie miejsce otrzymuje mysz SteelSeries Kinzu V3 To najnowsza 3 generacja serii myszek od SteelSeries. W najnowszej edycji znajduje się zawodowej klasy sensor optyczny o czułości maksymalnej 4000 DCPI oraz wytrzymałe przełączniki pod przyciskami o żywotności 10 mln kliknięć. Uniwersalny kształt będzie pasować do dłoni zarówno lewo- jak i praworęcznej.III miejsce

Myszka DS100


MSI Interceptor DS100 to mysz laserowa dla graczy o rozdzielczości maksymalnej 3500 DPI. Posiada 7 programowalnych przycisków, które umożliwiają tworzenie makr. Ponadto można wybrać kolor podświetlenia spośród 6 dostępnych kolorów.Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest firma GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).

zobacz cały regulamin konkursu